skip to Main Content

Een nieuwe rubriek om onze nieuwe leden aan jullie voor te stellen en ons netwerk van bedrijven die internationaal actief zijn te versterken.

Wat is de hoofdactiviteit van het bedrijf, welke exportervaringen kunnen zij met ons delen en naar welke informatie zijn ze op zoek. Maar ook wie is de ondernemer, naar welke radiozender luister hij of zij ’s ochtends in de auto op weg naar het werk, voor welke uitdaging staat het bedrijf en veel meer komt aan de orde in het interview wat we houden. Hiervan schrijven we een leuke introductiebrief uit welke we in het overzicht van onze leden plaatsen op deze website.

Aansluitend plannen we een videomeeting om kennis te maken en met elkaar in gesprek gaan in de ontspannen zetting die we kennen van onze lunchsessies.
In onze agenda tref je het schema aan van de gesprekken die de komende tijd gaan plaatsvinden.

De al uitgeschreven introductie brieven van onze leden in de serie “Aangenaam ik ben lid van de Friese Exportclub” kun je lezen op de pagina “Onze leden”.

Back To Top