skip to Main Content

In het tweede gedeelte van 2021 starten we weer met de fysieke bijeenkomsten.
We bieden een aantal zeer interessante activiteiten waarbij het leggen van internationale en nationale contacten centraal staat, maar ook kennis over internationaal ondernemen en de actualiteiten die van invloed zijn op het welslagen van je business.

Via onze open videokanaal blijven we de serie “Ons buitenlandnetwerk” voortzetten, dit is zo’n effectieve manier om in contact te blijven met ons buitenlandnetwerk, dat we dit als een standaard onderdeel opnemen in onze activiteiten. Zo blijven we continue werken aan een sterknetwerk.

Lees in onze Agenda het gehele programma: MNi – BSBE – Ons Buitenlandnetwerk – Next step in export – De Export Draait Door en Ontbijtsessie bij een van onze leden.

Back To Top