skip to Main Content
Ben Jij Ons Nieuwe Bestuurslid?

De Friese Exportclub is op zoek naar uitbreiding van haar bestuur, ben jij ons nieuwe bestuurslid? Heb je ervaring met internationaal ondernemen en vind je het belangrijk om naast je eigen onderneming / werk je vleugels uit te slaan, je kennis te vergroten, samen te brainstormen over de koers van onze club en wat we kunnen betekenen voor de Friese economie, stel je dan kandidaat als nieuw bestuurslid van de Friese Exportclub.

We weten allemaal dat internationaal ondernemen je bedrijf sterker kan maken, het verbreedt je horizon en het inspireert. Kennis met elkaar delen, als je niet weet hoe je iets moet aanpakken, om dan een collega binnen je netwerk te vragen of even mee te kunnen sparren; een van de kernwaarden van de Friese Exportclub. Samen ben je sterker.

Friese Exportclub, think global, act local.
Wil je exact weten hoeveel (of hoe weinig) tijd het je gaat kosten, bel een van onze bestuursleden of met het bestuurssecretariaat.

 

Harm Munneke | Munneke Interim |voorzitter | 06 10 94 33 64

Ans Peeters Weem | JHP Motorparts | penningmeester | 06 13 49 47 94

Bas de Rijk| DeHaan | bestuurslid | 06 06 15 28 55 00

Bouwe G. de Vries | Nielsen Massey | bestuurslid | 06 13 18 36 49

Stefan van der Veen | bestuurslid | OD Security | 06 51 57 91 26

Gerhard Dersjant | bestuurslid | Movacolor – Mfish| 06 52 04 36 27

 

Greta Jager-Smit | bestuurssecretaris | 06 51 83 41 31

 

Back To Top