skip to Main Content
Interessant Jaarprogramma 2022

Voorzichtig begint het toch te gloren aan de horizon en kunnen we binnenkort onze fysieke bijeenkomsten weer organiseren. Nieuwsgierig naar ons programma van dit jaar: ga naar de agenda op deze website.

Dit jaar werken we weer aan de versterking van het netwerk, willen we elkaar inspireren en van elkaar leren om succesvoller te worden met internationaal ondernemen.

We gaan bij elkaar op bezoek, bespreken export thema’s, leggen contact met ons buitenlandnetwerk, houden onze ALV bij een van onze leden, MNi2022 staat gepland en willen we dit jaar op locatie bij een interessant bedrijf in Friesland houden en we sluiten het jaar af met de klassieker De Export Draait Door vanuit de Statenzaal van de Provinciale Staten Fryslân.

Via onze nieuwsbrief houden we jullie op de hoogte van onze activiteiten, ledennieuws en andere feiten over internationaal ondernemen.
Wil je ook onze nieuwsbrief ontvangen of gewoon lid worden van de club, meld je aan via deze website.

Back To Top