skip to Main Content

Wie zijn onze leden.

Bedrijven die internationaal actief zijn, kennis willen delen met anderen, willen sparren met collega’s, innovatief zijn en inspiratie zoeken. In het begin van 2021 zijn we gestart met de rubriek “Aangenaam ik ben lid van de Friese Exportclub” en stellen de leden zich aan elkaar voor. We schrijven een introductiebrief uit aan de hand van een aantal gestelde vragen. Deze introductiebrieven, ze zijn geplaatst in de ledenlijst die hieronder staat, leer zo onze leden kennen.

Wilt u ervaren of je je thuis voelt bij het netwerk van de Friese Exportclub, meld je aan voor de nieuwsbrief en deel mee aan een van onze activiteiten, we heten je van harte welkom.

Dit zijn onze leden:

Bedrijf Contactpersoon Website Introductie Actief in landen
Acquaint B.V. Rudy Dijkstra www.acquaint.eu Europa
Allnamics Marcel Bielefeld www.allnamics.com Nederland
Apollo Engineering Erik Zwaagstra www.apollo-engineering.nl Nederland
A.P. van den Berg Machinefabriek B.V. Mark Woollard www.apvandenberg.com Nederland
A.P.H . B.V. Wytse Oosterbaan www.aphgroup.com Polen, Litouwen
Toon alle landen
Wit Rusland, Slowakije, Turkije, Roemenië, Servië, Bulgarije, Kazakhstan, Oezbekistan, China, Brazilië, Noord Amerika en Canada
ASIFF Trading BV Ed Wehnes Zuid Amerika zoals:
Toon alle landen
Panama, Costa Rica, Suriname, Bolivia, maar ook Brazilië
Autonational B.V. Harry Fietje www.autonational.com Nederland
Axtra Voorzetapparatuur B.V. Bea Kruidhof www.axtra.nl Nederland
BD Kiestra - Kiestra Lab Automation Peter de Haan www.bd.com Nederland
Beenen B.V. Alex van Dalen www.beenen.nl Nederland
Boomsma Distilleerderij / Wijnkoperij B.V. Chantoine Boomsma www.boomsma.frl Nederland
Brllnt Paul van den Boogaard www.brllnt.euBrllnt - Paul van den Boogaard Polen, Australië en
Toon alle landen
China, Zwitserland, Rusland en Scandinavië
Buro Brada B.V. Benno Brada www.brada.nl Nederland
Bully Beds Europe Pascal Thulin www.bullybeds.eu België, Duitsland en
Toon alle landen
Frankrijk, Spanje, Zweden en UK.
Business Development Friesland Lennard Drogendijk www.bdfriesland.nl Nederland
Corocor Techn. Reconditionering B.V. Rob Vis Dieperink www.corocor.nl Nederland
Cramm - Hydromar - Swissway Giep Lijzenga www.cramm.nl Europa en wereldwijd
Customs Knowledge Gerda Tuinstra, Lidwina Hoekstra en Samantha Zwart www.customsknowledge.nl NL met klanten actief in en buiten EU
DeHaan Arlette van Wessel www.dehaanlaw.nl Nederland
DeepGrooves Chris Roorda www.deepgrooves.eu Nederland
De Klokslag Engineering BV Joeke van der Heide www.klokslag.nl Nederland
DH Whirlpoolcomponents Peter Kalteren www.dhw.nu Nederland
Dotec BV Wouter Verhagen www.dotec.nl Nederland
DSV Air & Sea B.V. Freddy Reugebrink www.nl.dsv.com Nederland
Duidelijk.nl Frans Adema www.duidelijk.nl Nederland
DivisionM Bart Beekhuizen www.divisionm.eu Nederland
Dutch Perfect B.V. Ronald Agricola www.dutchperfect.eu Nederland
DutchBoxx Piet Stilma www.dutchboxx.nl Nederland
ECM Technologies B.V. Hans-Henk Wolters www.electrochemicalmachining.com Nederland
ESV Berlikum Foppe Bron www.esvberlikum.nl Nederland
Eurochoice B.V. Cees Mostert www.eurochoice.nl Nederland
Farmservice B.V. Tjepko Bakker www.farmservice.nl Nederland
Fiber-Line International B.V. (Avient Corporation) Peter Hartog www.fiber-line.comFiber-Line, Peter Hartog introductie Export wereldwijd
Toon alle landen
Productielocaties in USA, UK, China en Nederland
FibreMax Duco Handgraaf www.fibrmax.nl Nederland
Firma Schaap Nammen Schaap www.firmaschaap.nl Nederland
Flanders Investment & Trade Tomas Van Stappen www.flandersinvestmentandtrade.com/nl Nederland
Frisia Ltda. Tjitte van der Werf www.frisia.com.brFrisia Ltda. introductie Brazilië
Toon alle landen
Latijns Zuid-Amerika
Frisian Egg B.V. Johan Stuiver www.frisianegg.com Nederland
Gemeente Heerenveen Elsemarie Oosterveen www.heerenveen.nl Nederland
Gauris Martijn Riewald www.gauris.euGauris - Martijn en Annemieke USA
Toon alle landen
Canada
GJS Support Greta Jager-Smit www.gjssupport.nl Nederland
Groningen Airport Eelde BV Jonas van Dorp www.groningenairport.nl Nederland
Harlinger Aardewerk- en Tegelfabriek Rikus Oswald www.harlinger.nl Nederland
Harlinger Overslag- en Veembedrijf B.V. Hendrik Rinsma www.hovharlingen.nl Nederland
Henri Willig Kaas Nieske Jaspers www.henriwillig.nl Nederland
Howitec Netting Marco Anneveldt www.howitec.nl Nederland
Huhtamaki Pulp Moulding Machinery B.V. Peter Dijkstra www.huhtamaki.com Nederland
Hytrans Systems B.V. Robert Hut www.hytrans.com Nederland
NHL Stenden www.nhlstenden.com Nederland
Interay Solutions bv Wessel Koning www.interay.com Nederland
Itensify B.V. Inne IJntema www.itensify.eu Nederland
IWC International - Undine Ton Winters www.iwc-international.com Europa, Brazilië, USA,
Toon alle landen
Canada, Midden-Oosten, Scandinavië, Australië, Nieuw Zeeland en Zuid-Afrika
J.H.P. Motorparts Ans Peeters Weem www.jhpmotorparts.nl Nederland
Jongia Mixing Technology Tom Pruymboom www.jongia.comJongia Mixing Technology introductie Europa en
Toon alle landen
China, Rusland, India, Indonesië, USA en Mexico
Klaas Zijlstra Metaalbewerking B.V. Klaas Zijlstra www.klaas-zijlstra.nl Nederland
Knip International B.V. Dirk Knip www.knipfilters.nl Nederland
Koninklijke Tichelaar Harm van der Ploeg www.tichelaar.nl Nederland
Koopmans Foodcoating Frederic Hof www.koopmansfoodcoatings.com Nederland
Lighthouse Russia B.V. Jeroen Ketting www.thelighthousegroup.ru Nederland
Martec Nederland Eric van der Zee www.martec.nl Nederland
Meijer Handling Solutions Hendrik Meijer www.meijer-group.com Nederland
Movacolor Gerhard Dersjant www.movacolor.com Wereldwijd
MPC Industries BV Kris Tirry www.mpcindustries.eu Nederland
Munneke Intrim Harm Munneke www.harmmunneke.nl Nederland
NHL Instituut Economie Erik Prins www.nhlstenden.com Nederland
Nieland Mark Visser www.nieland.com Wereldwijd
Nielsen-Massey Bouwe de Vries www.nielesenmassey.com Nederland
Noord Nederlandse Draadindustrie Ad Vester www.nndi.nl Nederland
NPI - Nederlandse Plastic Fabriek Douwine Aal www.npibv.com Nederland
OD Security Joost Deutekom www.odsecurity.comOD Security introductie Canada, USA en
Toon alle landen
actief in de gehele wereld
Ostra International Projects B.V. Doeke Oosterbaan www.ostra.nl Nederland
Pallet Sorting Systems B.V. Roel de Vries www.palletsortingsystems.com Nederland
PAX Integrated Logistics B.V. Rolf Koopmans www.paxil.nl Nederland
Proceed Cor Procee www.proceed.nlProceed - Cor Procee Nederland
Provinsje Fryslân Anne de Vries www.fryslan.frl Nederland
Rabobank Heerenveen-Zuidoost Friesland Sonja van der Meulen www.rabobank.nl Nederland
Raetsheren van Orden Consulting B.V. Jan Zoodsma www.raetsheren.nl Nederland
Rinagro BV Rinze Joustra www.rinagro.nl Nederland
SAB Harlingen / ALU Boat Holland Erik de Jong www.sabharlingen.nl Nederland
Skerp - Virtutec Marcel Jonker www.skerp.eu Nederland
SMI Plaatwerk Geert Bloemhog www.smi.nl Nederland, UK en Duitsland
Sonesto B.V. Alex Vogelzang www.sonesto.nl Nederland
SRI Veenwouden B.V. Anco Blokzijl www.sri.nl Nederland
Steensma B.V. Inne Brandsma www.steensma.com Nederland
Steven B.V. www.stevenbv.nl Nederland
Trilobes Diederik Brasser www.trilobes.com Nederland
Trivec Branko Westra www.trivec.euTrivec - Branko Westra Engeland
Toon alle landen
Litouwen, Ierland, Polen, Duitsland, USA, België, Mauritius, Nieuw-Zeeland, Zuid-Afrika, Mexico, IJsland, Bolivia, en nog een paar meer.
Valk Machines B.V. Gerald van der Valk www.valkmachines.com Nederland
Van der Ploeg International B.V. Rients van der Ploeg www.ploegint.nl Nederland
Van Vuuren Grou B.V. Dennis Gijsman www.vanvuuren.nl Nederland
Veenstra Fritom Erik Prins www.veenstrafritom.nl Nederland
VN Douane B.V. Anne Jelle Leegstra www.vndoaune.nl Douane afhandeling gehele wereld
Wafilin Systems B.V. Henk Schonewille www.wafilinsystems.nlWafilin Systems B.V. introductie Duitsland en
Toon alle landen
Engeland, België, Geheel Europa, Rusland, Turkije, Venuzuela, Zuid Afrika, USA en Canada
Water Alliance Hein Molenkamp www.wateralliance.nl Nederland
We Join People Olga van Dijk - Ternova www.wejoinpeople.comWe Join People - Olga van Dijk introductie Rusland en Oekraïne
Wifo-Anema B.V. Wytze Anema www.wifo.nl Nederland
Woodpacker Ruben Hut www.woodpacker.nl Nederland
WTC Leeuwarden Evert Jan Schouwstra www.wtcl.nl Nederland
YKK Nederland B.V. Thomas Mulder www.ykk.nl Nederland
ZIUZ Bert Garlich www.ziuz.com Nederland
Back To Top