Ontbijtsessie bij Interay Solutions B.V op dinsdag 2 juli 2024.
Tijdens de ontbijtsessie bij Interay Solutions B.V. is ons duidelijk geworden dat samenwerken met een strategische partner alleen werkt wanneer er een volledige openheid wordt gegeven en men na elkaar transparant is. Als dit bereikt kan worden dan kun je samen meer bereiken dan alleen.
Dat dit goed werkt voor 24/7 Kooi en Manometric met als strategische partner Interay Solutions BV is tijdens de presentatie helder verwoord. We waren allen onder de indruk van de innovatiekracht die Interay Solutions BV in huis heeft en de grote meerwaarde die ze bieden aan haar klanten als strategische partner. Dankjewel voor jullie openheid en gastvrijheid.
Directeur Wessel Koning en Manager business development Roland Gerritsen hebben ons verwelkomd tijdens het ontbijt en namen ons mee in het belang van partnership met 24/7 Kooi uit Drachten en de samenwerking met Manometric.
Het bedrijf Manometric hebben een innovatieve handscanner ontwikkeld voor het op maat maken van handbraces waarin AI en 3D-printen samenkomen.
Tsjalling Dijkstra, Manager operations Nederland bij 24/7 Kooi ging in op het belang van een strategische samenwerking als partners.
Impressie van de bijeenkomst: